Wystawa

Ranga Sędzia Klasa Ocena

24-25.04.2004

Opole

M/N Zwolińska (PL) młodzieży Doskonała II

1-2.05.2004

Łódź

M/N E. Deutcher (A) młodzieży Doskonała III

29-30.05.2004

Leszno

M/N E. Bukład (PL) młodzieży Doskonała III

06.06.2004

Racibórz

krajowa Z. Ostrowski (PL) młodzieży Zwycięzca Młodzieży

26-27.06.2004

Kraków

M/N A Kazimierski (PL) młodzieży Doskonała IV

04.07.2004

Bielsko-Biała

krajowa E. Chwalibóg (PL) młodzieży Zwycięzca Młodzieży

01.08.2004

Głogów

krajowa A. Ivanov (RUS) młodzieży Zwycięzca Młodzieży

14-15.08.2004

Sopot

M/N L. Bachurzewska (PL) młodzieży Doskonała II

22.08.2004

Rzeszów

krajowa D. Pawlikowska-Rosół (PL) pośrednia CWC, NSwR

05.09.2004

Włocławek

krajowa J. Szczepańska-Korpetta (PL) pośrednia Doskonała II

12.09.2004

Chorzów

krajowa E. Piguła (PL) pośrednia CWC, NSwR, BOB

19.09.2004

Łódź

klubowa L. Ubrowa (CZ) młodzieży Zwycięzca Klubu Młodzieży
Ukończenie Młodzieżowego Championatu Polski

03.10.2004

Rybnik

krajowa Rosław Syrkiewicz (PL) pośrednia CWC, BOB

10.10.2004

Zabrze

krajowa Maria Bruska (PL) pośrednia CWC, BOS

07.11.2004

Poznań

M/N Britta Roos-Börjeson (S) pośrednia Doskonała III

06.02.2005

Rzeszów

krajowa Liliana Bachurzewska (PL) pośrednia Doskonała II

06.03.2005

Jarosław

krajowa Zbigniew Gilarski (PL) otwarta CWC, NSwR, BOB

18-20.03.2005

Katowice

M/N Magdalena Kozłowska (PL) pośrednia CWC, CACIB, NSwR
Ukończenie Championatu Polski

23-24.04.2005

Opole

M/N Jolanta Jabłońska (PL) otwarta Doskonała

30.04-01.05.2005

Łódź

M/N Otakar Vondrous (CZ) otwarta CWC, CACIB, NSwR, BOB

16.05.2005

Szilvasvarad (H)

M/N Bojan Matakovic (CRO) otwarta CAC, CACIB

15.05.2005

Szilvasvarad (H)

M/N Paula Haikkinen Lehkonen (FIN) otwarta CAC, CACIB

16.05.2005

Szilvasvarad (H)

klubowa Jaroslav Matyas (SK) otwarta CAC, Zwycięzca Klubu Węgier '05

22.05.2005

Bytom

krajowa Janusz Rurarz (PL) otwarta Doskonała II

28-29.05.2005

Leszno

M/N Piotr Śliwka (PL) otwarta CWC, CACIB, NSwR, BOB

25-26.06.2005

Kraków

M/N D. Pawlikowska-Rosół (PL) otwarta Doskonała II

23.07.2005

Koszalin

klubowa Jaroslav Matyas (SK) championów CWC, NSwR, Zwycięzca Klubu Polski '05

24.07.2005

Koszalin

krajowa B. Szczepkowska (PL) championów CWC, NSwR

20.08.2005

Bratysława (SK)

M/N Anatolij Zhuk (BY) championów Doskonała III

21.08.2005

Bratysława (SK)

M/N Igor Selimovic (CRO) championów CAC, CACIB

28.08.2005

Racibórz

krajowa Csaba Petko (H) championów CWC, NSwR, BOB + V-ce BOG

04.09.2005

Częstochowa

krajowa Urszula Tarasiewicz (PL) championów CWC, NSwR, BOB

04.09.2005

Chorzów

krajowa Iwona Giczela (PL) championów CWC, NSwR, BOB

24-25.09.2005

Wrocław

M/N Magdalena Kozłowska (PL) championów CWC, CACIB, NSwR, BOB

02.10.2005

Rybnik

krajowa Liliana Bachurzewska (PL) championów CWC, NSwR

24-25.03.2006

Katowice

M/N Hans Müller (D) championów CWC, ResCACIB

29-30.04.2006

Opole

M/N Ligita Zake (LV) championów CWC, CACIB, NSwR
Ukończenie INTERCHAMPIONATU !!!!

07.05.2006

Bańska Bystrzyca (SK)

krajowa Juraj Chotvath (SK) championów CAC

13.05.2006

Alytus (LT)

krajowa Livija Vaitkeviciene (LT) championów CAC, NSwR, BOB, V BOG

27.05.2006

Jovariskes (LT)

klubowa  B. Szczepkowska (PL) championów CAC, NSwR, Zwycięzca Klubu Litwy '06

03.06.2006

Miskolc (H)

M/N   Miroslav Zidar (SLO) otwarta CAC, CACIB
Ukończenie Championatu Węgier !!!!

04.06.2006

Miskolc (H)

klubowa  Zejka Fon Zidar (SLO) otwarta     Zwycięzca Jahressieger'06

24-25.06.2006

Kraków

M/N   (ISR) championów     CWC,     ResCACIB

08.07.2006

Luige (EST)

krajowa   Evert Wieldraaijer (NL) championów SERT, BOB, III BOG
Ukończenie Championatu Estonii !!!!

16.07.2006

Kosice (SK)

krajowa Frantisek Fischer (SK) championów CAC

05.08.2006

Tigru Mures (RO)

klubowa Cacin Margineanu (RO) otwarta CAC, Zwycięzca Klubu Rumunii

05.08.2006

Tigru Mures (RO)

M/N Luis Pinto Teixeira (P) otwarta CAC, ResCACIB

06.08.2006

Tigru Mures (RO)

M/N Monique Van Brempt (B) otwarta CAC, ResCACIB
Ukończenie Championatu Rumunii !!!!

19.08.2006

Bratysława (SK)

M/N Gil Polo Maria Del Carmen (E) championów CAC, CACIB, BOB, II BOG
Ukończenie Championatu Słowacji !!!!

20.08.2006

Bratysława (SK)

M/N Jannette Seltz Halter (F) championów CAC, ResCACIB

10.09.2006

Ventspils (LV)

krajowa (F) championów CAC, SQ, BOB
Ukończenie Championatu Łotwy !!!!

9-12.11.2006

Poznań

światowa Marek Lewandowski (P) championów doskonała w pierwszej 7/21

23.06.2007

Marijampole (LT)

krajowa Milda Baneviciute championów CAC, BOS
Ukończenie Championatu Litwy oraz Baltic Championatu !!!!

07.10.2007

Budapeszt (H)

klubowa Gunther Ehrenreich (A) otwarta CAC, Jahressieger '07
Ukończenie Championatu Klubu Węgier !!!!