Wystawa

Ranga Sędzia Klasa Ocena

13.06.1999

Częstochowa

krajowa Csaba Petko (H) szczeniąt Bardzo Dobra I

08.08.1999

Nowy Sącz

krajowa R. Syrkiewicz (PL) szczeniąt Bardzo Dobra I

19.09.1999

Zabrze

krajowa A. Kazimierski (PL) młodzieży Zwycięzca Młodzieży

03.10.1999

Rybnik

krajowa R. Syrkiewicz (PL) młodzieży Zwycięzca Młodzieży

9-10.10.1999

Kraków

M/N E. Chwalibóg (PL) młodzieży Zwycięzca Młodzieży
Ukończenie Młodzieżowego Championatu Polski

16-17.10.1999

Chorzów

M/N M. Kozłowska (PL) młodzieży Zwycięzca Młodzieży

10-12.03.2000

Katowice

M/N M. Kozłowska (PL) pośrednia Doskonała II

29-30.04.2000

Opole

M/N   pośrednia CWC

28.05.2000

Bytom

krajowa M. Lewandowski (PL) pośrednia CWC

11.06.2000

Częstochowa

krajowa R. Broll (PL) pośrednia CWC, NSwR

17.09.2000

Chorzów

krajowa J. Jabłońska (PL) pośrednia CWC

15.10.2000

Zabrze

krajowa   pośrednia CWC, NSwR, BOB, III BOG

27-29.10.2000

Poznań

europejska Hans Van Den Derg (NL) pośrednia CWC/CAC

16-18.03.2001

Katowice

M/N A. Kazimierski (PL) otwarta CWC
Ukończenie Championatu Polski

28-29.04.2001

Opole

M/N P. Król (PL) użytkowa CWC, res-CACIB

05-06.05.2001

Łódź

M/N   użytkowa CWC, res-CACIB

27.05.2001

Bytom

krajowa R. Broll (PL) użytkowa CWC

30.06-01.07.2001

Kraków

M/N M. Kozłowska (PL) użytkowa CWC, res-CACIB

15.07.2001

Bielsko-Biała

krajowa R. Syrkiewicz (PL) użytkowa CWC

22-24.03.2002

Katowice

M/N K. Reisinger (A) użytkowa CWC, res-CACIB

27-28.04.2002

Opole

M/N J. Matyas (SK) użytkowa CWC

04-05.05.2002

Łódź

M/N   użytkowa Doskonała II

26.05.2002

Bytom

krajowa E. Nagiel (PL) użytkowa Doskonała II

28-30.03.2003

Katowice

M/N Rafael de Santiago (PR) użytkowa CWC, CACIB, NSwR

26-27.04.2003

Opole

M/N Tatiana Ivanisheva (SU) użytkowa CWC

03-04.05.2003

Łódź

M/N   użytkowa CWC

28-29.06.2003

Kraków

M/N M. Kozłowska (PL) użytkowa CWC

13.09.2003

Głogów

klubowa J. Sanchez Fernandez (E) użytkowa Doskonała

14.09.2003

Głogów

Klub ISPU Ulf Brathen (DK) użytkowa Doskonała II

27-28.09.2003

Wrocław

M/N P. Śliwka (PL) użytkowa CWC

12.10.2003

Zabrze

krajowa P. Śliwka (PL) użytkowa CWC

04.07.2004

Bielsko-Biała

krajowa E. Chwalibóg (PL) użytkowa Doskonała I, NSwR

01.08.2004

Głogów

krajowa A. Ivanov (RUS) użytkowa CWC, NSwR

14-15.08.2004

Sopot

M/N A. Bogucka (PL) użytkowa Doskonała II

22.08.2004

Rzeszów

krajowa D. Pawlikowska-Rosół (PL) użytkowa CWC

05.09.2004

Włocławek

krajowa J. Szczepańska-Korpetta (PL) użytkowa CWC, NSwR, BOB

12.09.2004

Chorzów

krajowa E. Piguła (PL) użytkowa CWC, NSwR

19.09.2004

Łódź

klubowa Alexander P. Shapir (U) użytkowa CWC

03.10.2004

Rybnik

krajowa Rosław Syrkiewicz (PL) użytkowa CWC